Wyszukiwarka zaawansowana
RAZEM: 0.00 zł

RODO

Szanowna Pani / Szanowny Panie,

w związku z nowymi regulacjami prawnymi obowiązującymi od 25 maja 2018 r., które dotyczą przetwarzania danych osobowych w sposób zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, uprzejmie informujemy, iż administratorem danych osobowych pozyskanych wyłącznie i bezpośrednio od Pani / Pana jest Bydgoski Antykwariat Naukowy Wiesław Dreas z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 3.

Dane osobowe nie są pozyskiwane od podmiotów lub osób fizycznych trzecich, ani też nie są takim podmiotom lub osobom fizycznym przekazywane.

Pozyskane dane osobowe i ich przetwarzanie służą wyłącznie realizacji umów kupna-sprzedaży i umów komisowych oraz ofert handlowych (a tym aukcyjnych), wszystkie wymienione czynności mają charakter poufny i ograniczony do wymienionego zakresu czynności wcześniej uzgodnionych z Panią / Panem.

W każdym momencie posiada Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zweryfikowania, ograniczenia lub usunięcia.

Wszystkie wymienione uprawnienia może Pani / Pan realizować za pomocą oświadczenia przesłanego na adres e-mailowy Bydgoskiego Antykwariatu Naukowego Wiesław Dreas: antyk@ban-dreas.pl lub z wykorzystaniem tradycyjnej korespondencji pocztowej przesłanej na wymieniony wyżej adres firmy.

strony internetowe Bydgoszcz